Dieta Hashimoto – catering nie tylko dla chorych na tarczycę.

Catering dietetyczny to nie tylko doskonała pomoc dla osób, które chcą schudnąć, ale także sposób na zahamowanie pewnych dolegliwości chorobowych. Tak, jedzenie potrafi leczyć. Może także bardzo zaszkodzić. Dlatego zawsze powinniśmy zastanawiać się nad tym, co kładziemy na talerz. Przy wielu dolegliwościach jedzenie może mieć ogromny wpływ na przebieg terapii. Tak jest między innymi przy przewlekłym zapaleniu tarczycy, które określa się mianem Hashimoto.

DIETA PUDEŁKOWA na 10 DNI

DIETA HASHIMOTO -TYLKO 8 ZESTAWÓW PROMOCYJNYCH

428 zł
  • STANDARDOWA CENA: 620 zł
  • BEZ WYKLUCZEŃ
  • 1200 KALORII
  • 5 POSIŁKÓW

Dieta Hashimoto – dla kogo?

Przede wszystkim dieta Hashimoto przeznaczona jest dla osób, którym trudno jest samodzielnie ustalić codzienny jadłospis, zgodny z zasadami żywienia. W ten sposób chorzy mają pewność, że nie zjedzą niczego, co może wpłynąć negatywnie na organizm. Dodatkowo catering dietetyczny pozwala na zaoszczędzenie czasu potrzebnego na przygotowanie zróżnicowanych posiłków.

Odpowiednia dieta może bardzo pomóc w leczeniu Hashimoto, jednak nie jest w stanie zastąpić leków. Należy pamiętać, że by czuć się lepiej, oba elementy są niezbędne.

Hashimoto – dlaczego warto?

Przez wzgląd na to, że osoby cierpiące na Hashimoto borykają się z problemami z przemianą materii, a co za tym idzie łatwym tyciem, w codziennej diecie powinno pojawiać się wiele produktów bogatych w błonnik. Dba on o odpowiednią perystaltykę jelit i redukuje ryzyko pojawienia się problemów z trawieniem.

W toku ustaleń z dietetykiem medycznym, stworzyliśmy program najlepiej możliwie spełniający potrzeby osób cierpiących na chorobę Hashimoto. W naszym programie wykluczamy:

  • gluten (następujące zboża i ich przetwory: pszenica, żyto, jęczmień i owies)

  • laktozę (wszelkie przetwory z mleka zwierzęcego, nawet te zawierające bardzo małe ilości laktozy)

  • soję (łącznie z mlekiem sojowym; jednak stosujemy tofu, czyi sfermentowaną soję, z uwagi na niewystępowanie w tofu fitoestrogenów). Program zakłada również niski indeks glikemiczny potraw.

Dlatego w diecie Hashimoto SpokoBOX znajdziecie dużo świeżych warzyw, kiełki, a także rośliny strączkowe. Osoby z Hashimoto mogą borykać się także ze zwiększonym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, dlatego dieta dla nich powinna być jak najlżejsza. Jeśli uwzględnia białko zwierzęce, powinno być ono jak najchudsze (z kurczaka bądź indyka). Najważniejsze jednak, by wszystko było świeże i skomponowane w sposób umożliwiający swobodne przyswajanie potrzebnych witamin i minerałów.

Zapisz się na newsletter aby upolować okazje! KOD RABATOWY z LIMITEM UŻYĆ WYSYŁANY JEST DO WSZYSTKICH KTO PIERWSZY ODBIERA MAILA TEN UŻYWA KOD RABATOWY

Oferta specjalna zmienia się co tydzień i dostępna jest wyłącznie dla prenumeratorów. Odbierz maila i upoluj zestaw cateringowy nawet 70% taniej!

.

W każdej chwili samodzielnie możesz się wpisać z naszego newslettera 🙂

POWRÓT DO STRONY SPOKO BOX