Na czym polega dieta sportowa?

Każda osoba, która rozpoczyna bardziej aktywny styl życia szybko zauważa, że jej sposób odżywiania się powinien się zmienić. Posiłki, które kiedyś zapewniały sytość teraz już nie wystarczają. W sytuacji, gdy sport uprawiamy wyczynowo bądź ciężko trenujemy 4 czy 5 razy w tygodniu, te zmiany powinny być diametralne. Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy programy sportowe. Dla czego warto z nich skorzystać?

DIETA PUDEŁKOWA na 20 DNI

DIETA SPORTOWA -TYLKO 12 ZESTAWÓW PROMOCYJNYCH

498 zł
  • STANDARDOWA CENA: 1390 zł
  • BEZ WYKLUCZEŃ
  • 3000 KALORII
  • 6 POSIŁKÓW

W SpokoBOX wierzymy, że odpowiednio zbilansowana dieta jest w stanie sprostać oczekiwaniom także tych najbardziej wymagających osób. A są nimi z pewnością sportowcy. Potrzebują dużej ilości białka, odpowiadającej za budowę tkanki mięśniowej oraz węglowodanów, które zapewniają energię potrzebną do wchodzenia na coraz wyższe obroty i przekraczania własnych barier. Dlatego program sportowy SpokoBOX opiera się na znacznie większej liczbie kalorii od pozostałych diet to 2000, 2500 i 3000 kalorii dziennie, w zależności od natężenia wysiłku oraz osoby.

Dieta sportowa dlaczego warto?

Oczywistym jest, że catering dietetyczny polecamy przede wszystkim osobom, które nie chcą bądź nie potrafią samodzielnie przygotować sobie codziennych posiłków, spełniających odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne. Jednak to nie tylko kwestia oszczędności czasu. Catering dietetyczny SpokoBOX dla sportowców przygotowywany jest przez psychodietetyka i kucharza, by jak najlepiej sprostać wszystkim potrzebom wyczynowców. Nierzadko osoby samodzielnie przygotowujące sobie posiłki sportowe zatrzymują się na kurczaku z ryżem, jedzonym każdego dnia. I chociaż pozwala to na dostarczenie organizmowi białka, całkowicie bagatelizuje pozostałe potrzeby. Catering dietetyczny jest programem specjalistycznym, stworzonym w oparciu o zdobywaną latami wiedzę. Z takim wsparciem organizm sportowca działa zupełnie inaczej, niż na ryżowo-drobiowej diecie.

Zapisz się na newsletter aby upolować okazje! KOD RABATOWY z LIMITEM UŻYĆ WYSYŁANY JEST DO WSZYSTKICH KTO PIERWSZY ODBIERA MAILA TEN UŻYWA KOD RABATOWY

Oferta specjalna zmienia się co tydzień i dostępna jest wyłącznie dla prenumeratorów. Odbierz maila i upoluj zestaw cateringowy nawet 70% taniej!

.

W każdej chwili samodzielnie możesz się wpisać z naszego newslettera 🙂

POWRÓT DO STRONY SPOKO BOX